ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΔΟΚΙΜΑΣΤΙΚΩΝ ΠΑΛΛΗΝΗ 2018

Όλοι οι γεννημένοι 2003 που συμμετήχαν στα δοκιμαστικά θα έρθουν την ΤΕΤΑΡΤΗ 25 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 15.30 ΣΤΗΝ ΠΑΛΛΗΝΗ.

Οι επιτυχόντες 2004-2005 την ίδια ημέρα 17.15.

Οι επιτυχόντες 2006-2007 την ίδια ημέρα 18.30.

 

Για τα υπόπλοιπα ηλικιακά group τα αποτελέσματα ειναι τα εξής:

 

 

 

 

2004

Α/Α

ΕΠΙΘΕΤΟ

ΟΝΟΜΑ

ΘΕΣΗ

ΟΜΑΔΑ

1

ΑΠΙΚΙΑΝ

ΜΙΧΑΗΛ

ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΣ

ΠΑΠΑΓΟΣ

2

ΒΙΤΩΡΑΤΟΣ

ΔΙΟΝΥΣΗΣ

ΔΕΞΙ ΧΑΦ

 

3

ΓΕΡΟΓΕΩΡΓΑΚΗΣ

ΑΝΤΩΝΗΣ

ΑΞΤΡΕΜ-ΧΑΦ

Α.Ε ΙΣΤΙΑΙΑ

4

ΘΕΟΔΩΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ

ΓΙΩΡΓΟΣ

ΦΟΡ

ΠΑΕ ΑΠΟΛΛΩΝ

5

ΚΑΙΝΙΧ

ΟΔΥΣΣΕΑΣ

ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΣ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ

6

ΚΟΡΩΝΙΑΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΔΕΞΙ ΧΑΦ

ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ

7

ΛΕΓΑΤΟΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΣΤΟΠΕΡ

ΑΟ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ

8

ΛΙΝΑΡΔΟΣ

ΕΡΜΟΛΑΟΣ

ΑΡ. ΜΠΑΚ

ΠΑΕ ΑΠΟΛΛΩΝ

9

ΜΑΚΡΙΔΗΣ

ΓΙΩΡΓΟΣ

ΔΕΞΙ ΧΑΦ

ΣΟΥΡΜΕΝΑ

11

ΜΑΡΚΟΥ

ΤΖΟΥΛΙΑΝΟ

ΑΡΙΣ. ΜΠΑΚ-ΧΑΦ

ΑΕ ΓΕΡΑΚΑΣ

12

ΜΟΥΝΤΡΑΚΗΣ

ΓΙΩΡΓΟΣ

ΑΡ.ΧΑΦ

ΑΣ ΔΟΥΡΕΙΟΣ

13

ΜΥΛΩΝΑΣ

ΓΡΗΓΟΡΗΣ

ΑΡΙΣ.ΜΠΑΚ-ΧΑΦ, ΣΤΟΠΕΡ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ

14

ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΔΕΞΙ ΧΑΦ

 

15

ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΣ

ΗΛΙΑΣ

ΚΕΝ.ΑΜΥΝΤΙΚΟΣ

ΠΑΛΛΗΝΗ

17

ΠΙΤΣΟΥΡΔΑΚΗΣ

ΣΑΝΤΙΑΓΚΟ-ΣΤΑΥΡΟΣ

ΧΑΦ

ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ

18

ΠΟΥΝΗΣ

ΔΙΟΝΥΣΗΣ

ΔΕΚΑΡΙ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ

19

ΡΟΝΑΛΝΤΟ

ΓΚΕΚΑ

ΑΜΥΝΤΙΚΟ ΧΑΦ

 

20

ΣΑΚΑ

ΧΟΡΓΚΙΤΟ

ΔΕΚΑΡΙ

 

22

ΤΣΟΥΝΗΣ

ΗΛΙΑΣ

ΤΕΡΜΑΤΟΦΥΛΑΚΑΣ

 

23

ΧΑΡΛΑΥΤΗΣ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΔΕΞΙ-ΑΡΙΣΤΕΡΟ ΜΠΑΚ,ΣΤΟΠΕΡ

SPORTING FC ΧΑΛΑΝΔΡΙ

24

ΧΟΝΔΡΟΣ

ΝΙΚΟΛΑΣ

ΣΤΟΠΕΡ

Α.Ε ΙΣΤΙΑΙΑ

         

 

 

 

 

 

2005

Α/Α

ΕΠΙΘΕΤΟ

ΟΝΟΜΑ

ΘΕΣΗ

ΟΜΑΔΑ

1

ΚΕΧΑΓΙΑΣ

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ

ΔΕΞΙ - ΑΡΙΣΤΕΡΟ ΧΑΦ

 

2

ΚΙΚΙΔΗΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΣ

 

3

ΛΑΛΑ

ΔΙΟΝΥΣΗΣ

ΔΕΞΙ ΕΞ. - ΑΜ. ΜΕΣΟΣ

ΤΡΙΚΑΛΑ

4

ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ

ΦΙΛΙΠΠΟΣ

ΔΕΞΙ ΧΑΦ

 

5

ΧΑΛΒΑΤΖΙΔΑΚΗΣ

ΙΩΑΝ.-ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΑΡΙΣΤΕΡΟ ΜΠΑΚ

ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

         

 

 

 

 

 

2006

Α/Α

ΕΠΙΘΕΤΟ

ΟΝΟΜΑ

ΘΕΣΗ

ΟΜΑΔΑ

1

ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΣ

ΑΕΚ ΑΛΙΜΟΥ

2

ΓΙΑΝΝΕΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΑΜΥΝΤΙΚΟ ΧΑΦ

 

3

ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΔΕΞΙ ΧΑΦ

ΑΧΙΛ.ΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ

4

ΛΕΜΠΕΣΗΣ

ΓΙΩΡΓΟΣ

ΑΡ. ΜΠΑΚ

COERVER

5

ΛΙΝΑΡΔΟΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΑΡΙΣΤΕΡΟ ΧΑΦ

ΠΑΕ ΑΠΟΛΛΩΝ

6

ΛΟΥΤΣΟΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΣ, ΑΡΙΣΤΕΡΟ ΧΑΦ

ΑΘΗΝΑ90

7

ΝΤΟΚΟΣ

ΛΑΜΠΡΟΣ

ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΣ

ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΑ

8

ΠΑΠΑΛΕΞΑΝΔΡΗΣ

ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ

ΑΡΙΣΤΕΡΟ ΧΑΦ

ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ

9

ΡΟΥΠΑΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΔΕΞΙ ΕΞΤΡΕΜ, ΑΡΙΣΤ. ΕΞΤΡΕΜ

ΓΕΡΑΚΑΣ

10

ΧΟΝΔΡΟΓΙΑΝΝΗΣ

ΦΙΛΙΠΠΟΣ

ΕΠΙΘΕΤΙΚΟ ΧΑΦ

Α.Κ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗ

11

12

ΧΟΝΔΡΟΓΙΑΝΝΗΣ

ΟΟΡΦΑΝΟΣ 

ΙΑΣΩΝ

ΧΡΗΣΤΟΣ 

ΕΠΙΘΕΤΙΚΟ ΧΑΦ

 

Α.Κ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗ

 

         

 

 

 

 

 

2007

Α/Α

ΕΠΙΘΕΤΟ

ΟΝΟΜΑ

ΘΕΣΗ

ΟΜΑΔΑ

1

ΑΒΤΣΙΔΗΣ

ΑΝΔΡΕΑΣ

ΔΕΞΙ ΧΑΦ

ΑΘΗΝΑ90

2

ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ

ΓΙΩΡΓΟΣ

ΔΕΞΙ ΕΞΤΡΕΜ

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΡΕΝΤΗ

3

ΖΑΠΟΥΝΙΔΗΣ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΧΑΦ

ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ

4

ΚΟΝΔΡΑΡΟΣ

ΒΑΣΙΛΗΣ

ΔΕΞΙ ΧΑΦ

 

5

ΜΑΚΡΙΔΗΣ

ΧΑΡΗΣ

ΑΜΥΝΤΙΚΟ ΧΑΦ

ΣΟΥΡΜΕΝΑ

6

ΜΠΡΑΧΟΣ

ΧΡΗΣΤΟΣ

ΔΕΚΑΡΙ, ΑΡΙΣΤΕΡΟ ΕΞΤΡΕΜ

ΑΟΝΑ

7

ΝΕΑΡΧΑΚΟΣ

ΜΙΧΑΗΛ

ΔΕΞΙ ΧΑΦ

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΡΕΝΤΗ

8

ΟΘΩΝΑΙΟΣ

ΕΚΤΟΡΑΣ

ΦΟΡ, ΑΡΙΣΤΕΡΟ ΕΞΤΡΕΜ

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΡΕΝΤΗ

9

ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΚΕΝΤΡΙΚΟΣ ΑΜΥΝΤΙΚΟΣ

 

10

ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΕΠΙΘΕΤΙΚΟ ΧΑΦ

 

11

ΠΕΡΙΚΛΕΙΔΗΣ

ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ

ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΧΑΦ

ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ

12

ΣΑΚΑ

ΦΑΜΠΙΑΝ

ΦΟΡ

ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ

13

ΣΕΡΕΤΗΣ

ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ

ΤΕΡΜΑΤΟΦΥΛΑΚΑΣ